Rent a car – kiedy warto skorzystać z usługi wynajmu samochodów?

rent a car

Prowadzimy firmę i w pewnych sezonach przyjmuje ona więcej zleceń niż w pozostałych częściach roku. Oczywiście posiadamy flotę pojazdów, lecz nie zawsze jest w stanie podołać większej ilości dostaw. Potrzebujemy, więc rozszerzyć jej stan. Nie zamierzamy jednak kupować nowych samochodów, ponieważ wraz z końcem będą stały nieużywane. Inwestycja nie zwróci się szybko i może też generować nowe koszty.

Co więc zrobić w takiej sytuacji?  Najlepiej zdecydować się na skorzystanie z usługi rent a car. Możemy wynająć interesującą nas liczbę pojazdów na okres od 1 do 30 dni. Istnieje oczywiście możliwość przedłużenia umowy na kolejny miesiąc. Skrócenie tego czasu też wchodzi w grę. Mamy, więc zapewnioną dużą elastyczność. Rozszerzymy flotę na tyle czasu ile będzie trzeba. Jeśli sezon wzmożonej aktywności firmy przedłuży się, będziemy mogli odpowiednio szybko zareagować. Zapewnimy sobie też spore oszczędności.

Rent a car Warszawa

rent a carRent a car to nie tylko duża elastyczność, ma też inne zalety.

  • Wynajmowane są nowe auta z bogatym wyposażeniem. W atrakcyjnej cenie znajdziemy taki pojazd, jaki jest potrzebny naszej firmie.
  • Samochody zostaną dostarczone na wskazany przez nas adres, co zaoszczędzi nasz czas.
  • Nawet w przypadku wynajmu krótkoterminowego zagwarantowana jest gruntowna opieka serwisowa i likwidacja szkód komunikacyjnych.
  • Samochody objęte są pełnym pakietem ubezpieczeń.
  • Zyskujemy dostęp do kompleksowej obsługi technicznej z osobistym konsultantem.
  • W razie awarii, przysługuje nam samochód zastępczy.
  • Najcenniejsza zaleta dla każdego przedsiębiorcy to, możliwość wliczenia kosztów wynajmu w koszty działalności gospodarczej.
  • Przy spory natłoku zajęć nie musimy załatwiać wielu formalności. Wszystkie ważne sprawy dopełnia się szybko i sprawnie.
  • Nie będziemy sprawdzani pod kontem ewentualnych zadłużeń, jak w przypadku starania się o auto leasingowe.
  • Po zakończeniu umowy rent a car, zwracamy samochód bez ponoszenia nieprzewidzianych wydatków.

Bardzo oszczędna propozycja

Wiele firm, w pewnych okresach roku, musi znacznie zwiększyć swoją wydajność.  Konieczne staje się wtedy rozszerzenie floty pojazdów. Wiemy jednak, że chodzi tylko o jakiś konkretny okres. Nie chcemy, więc kupować samochodów, ponieważ przez pozostałą część roku nie będą potrzebne.

Optymalnym rozwiązaniem tej sytuacji jest rent a car, elastyczny wynajem samochodu. W takiej usłudze możemy swobodnie wydłużać lub skracać okres wypożyczenia. Zapłacimy też znacznie mniej niż gdybyśmy musieli kupić lub wziąć w leasing takie samo auto.

Wypożyczalnie oddają nam do dyspozycji najnowsze modele i najlepsze marki. Pojazdy objęte są pełnym pakietem ubezpieczeń. Przysługuje nam też samochód zastępczy w razie awarii aktualnie używanego. Formalności dopełnia się szybko i sprawnie. Idealne rozwiązanie na sezonowe rozszerzenie floty firmowych pojazdów.

Pan Lotto