5 najlepszych produktów ze sklepu fareclasklep

Wybór najlepszych środków do kosmetyki samochodowej wcale nie jest taki prosty. Zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę szeroki wybór na rynku. W ofercie sklepu Farecla można jednak znaleźć chemię samochodową świetnej jakości w przystępnej cenie. Na jakie produkty zwrócić uwagę?

Kluczem do utrzymania samochodu w doskonałej kondycji jest jego odpowiednia pielęgnacja auta. Zwykłe, tanie środki do czyszczenia, dostępne w supermarketach, nie dają takiego samego efektu, jak profesjonalne linie do nabłyszczania, woskowania czy innego rodzaju pielęgnacji karoserii. Konieczne będzie zamówienie profesjonalnych produktów, które nie tylko pomogą w skutecznym usunięciu zabrudzeń, ale również przywrócą stan lakieru do początkowego stanu. Na jakie produkty ze sklepu Farecla zwrócić uwagę?

Kosmetyka samochodowa – przygotowanie, czyszczenie, wykończenie i pielęgnacja

Aktualnie na rynku produktów chemii samochodowej można znaleźć wiele interesujących kosmetyków. Najczęściej jednak właściciele samochodów decydują się na zakup absolutnego minimum – szamponu do mycia, zestawu do polerowania z woskiem czy quick detailera. Mimo wszystko mają jednak do wyboru setki produktów o tym samym działaniu i trudno czasami zdecydować się na jeden. Można oczywiście spojrzeć na cenę lub przeznaczenie, ale z doświadczenia wiadomo, że jak coś się dobrze sprzedaje – prawdopodobnie jest najlepsze.

W sklepie Farecla można znaleźć zarówno produkty ścierne do przygotowania powierzchni pod pielęgnację i wykończenie. Oprócz tego posiadają ciekawą ofertę na ściereczki i czyściwa oraz aplikatory produktów.

Zestaw polerski super fast G360 – wszystko w jednym pakiecie

https://fareclasklep.pl/userdata/gfx/484.jpgOgromnym zainteresowaniem cieszy się zestaw polerski, w którym można znaleźć całą linię produktów przeznaczonych do polerowania samochodu. Dzięki temu nie trzeba kupować pojedynczych produktów – tutaj zostały wybrane te, które doskonale ze sobą współpracują. Do zestawu zalicza się pasta w płynie G360 Super Fast o pojemności 1 litra, superścierna gąbka na rzep G Super High Cut Pad, żółta gąbka na rzep G Mop Flexible Yellow Compounding Foam oraz instrukcja stosowania.

Zestaw wykończeniowy Super Fast System G360

Nowy produkt, który już od jakiegoś czasu zyskuje rzesze wiernych użytkowników jest zestaw do wykończenia G360. W jego skład wchodzi emulsja wykończeniowa Super Fast G360, czarna gąbka na rzep G Mop Flexible Black Finishing Foam oraz ściereczka G Plus Finishing. Oprócz tego w opakowaniu znajdziemy również instrukcję zastosowania w formacie A3. Zestaw skutecznie eliminuje ślady po polerowaniu, a podczas nakładania nie zostawia żadnego koloru, przez co nie jest konieczne ścieranie pozostałości przed wyschnięciem.

Rękawica czyszcząca z glinką G3

Jednym z największych hitów sprzedaży w sklepie Farecla jest rękawica z glinką – G3 Pro Deep Clean Clay Mitt. Dzięki wysokiej zawartości polimeru kauczukowego, jesteśmy w stanie usunąć z karoserii brud, pozostałości po owadach, a nawet smołę! Świetnie sprawdza się także do mycia szyby czy przebarwionych reflektorów.

Ścieranie przed polerowaniem – pasta gruboziarnista Profile Extra

Przed przystąpieniem do polerowania, ale tuż po dokładnym umyciu samochodu, konieczne będzie oczyszczenie i wyrównanie karoserii. W tym celu świetnie sprawdzi się pasta Profile Extra, która nierzadko jest porównywana do płynnej wersji papieru ściernego. Przeznaczona jest raczej dla doświadczonych użytkowników, ponieważ ściera nawet najtwardsze kompozyty. Po jej użyciu możemy być pewni, że powierzchnia będzie miała satynowe wykończenie, co zdecydowanie ułatwi przeprowadzenie drugiego etapu polerowania samochodu.

Decydując się na zakup produktów ze sklepu Farecla, warto zwrócić uwagę na doskonale skomponowane zestawy polerskie i wykończeniowe oraz różnego rodzaju gąbki glinkowe czy silnie ścieralne pasty.

Pan Lotto