Crystal Meso – innowacyjny preparat w mezoterapii

crystal meso

Z wiekiem nasza skóra traci swoją jędrność. Przyczyniają się do tego także tryb życia oraz jego intensywność. W codziennym pędzie łatwo zapomnieć o dostarczaniu substancji nawilżających oraz odżywczych, dzięki czemu możemy zyskać promienny, świeży wygląd. Odpowiednie stosowanie specjalnych kosmetyków może nie wystarczać. Oczywiście przynoszą one pozytywny efekt, ale czy nie każdy z nas pragnie spektakularnych rezultatów? Z pomocą przychodzi medycyna estetyczna, która posiada szereg możliwości, dzięki którym odzyskanie dawnego blasku, nie jest tylko chwytem marketingowym.

Zabieg mezoterapii z Crystal Meso

Niezwykle popularnym zabiegiem jest mezoterapia igłowa. Ma ona na celu poprawę ogólnego wyglądu, przy pomocy wprowadzanych przy pomocy igieł preparatów. Te następnie wnikają w głąb skóry, działając odżywczo, a także regenerująco. Dzięki temu możliwe jest ujędrnienie ciała, zredukowanie powstałych niedoskonałości czy też spłycenie zmarszczek. Zastosowanie specjalnych preparatów to także szansa w terapii przeciw wypadaniu włosów.

Zakładane efekty są zależne od odpowiedniego doboru składników zawartych w koktajlach. Mogą to być aminokwasy, witaminy, enzymy, antyoksydanty itp. Dedykowane substancje pozwalają na zyskanie spektakularnych rezultatów. Innowacyjny preparat Crystal Meso jest jednym z nich. Wysokie stężenie  ekstraktu polideoksyrybonukleotydu w jego składzie pozwala na zwiększoną regenerację komórek oraz gojenie uszkodzeń. Jednocześnie wzmacnia się potencjał ochronny skóry, a tym samym jej witalność. Zastosowanie preparatu pomaga osiągnąć odmłodzony, świeży wygląd.

Innowacyjny preparat i technologia, która przywróci skórze blask

Marzenie o powrocie utraconego blasku skóry można spełnić przy pomocy niezawodnego połączenia innowacyjnego preparatu z technologią, która wyprzedza oczekiwania pacjentów. Crystal Meso stosowany w mezoterapii z wykorzystaniem urządzenia HyCoox jest najlepszym rozwiązaniem dla ciała i skóry. Tradycyjne zabiegi mezoterapii są dość bolesne dla pacjentów. Dzięki aparatowi HyCoox każdy preparat precyzyjnie trafia pod skórę, nie raniąc jej przy tym. Dawny strach przed siniakami i bólem można na zawsze porzucić.

crystal meso

Urządzenie posiada specjalnie zaprojektowane kartridże 5, 9 oraz 16 igłowe. Działanie oparte jest na technologii mezoterapii podciśnieniowej, która jest niezwykle precyzyjna. Dzięki temu nie tracimy cennego preparatu, a czas trwania zabiegu skraca się nawet do 16 razy. System vacum pozwala na rozpoznanie kontaktu pistoletu ze skórą, co znacznie zwiększa dokładność deponowania esencji. Próżniowy system deponowania czyni zabieg bardziej komfortowym. Zmniejsza się ilość powstawania obrzęków, a tym samym czas rekonwalescencji skraca się niemalże do zera. Pacjent, dzięki tej innowacyjnej technologii może już po zabiegu, powrócić do swoich codziennych czynności. Nie jest niczym ograniczony, co daje mu sporą swobodę.

Zabieg z jego wykorzystaniem, wykonywany może być na każdym obszarze ciała, a dzięki nowoczesnej technologii, możliwe jest przeprowadzenie w najbardziej delikatnych miejscach. Urządzenie HyCoox to szansa nie tylko na poprawienie ogólnego wyglądu skóry, ale także jej rewitalizacja. Po zabiegu jest bardziej odżywiona oraz nawilżona. Specjalna formuła może służyć liftingowi, a także ujędrnieniu ciała. Stosowane może być do niwelowania zmarszczek oraz profilaktyki przeciwstarzeniowej.

Piękna skóra w każdym wieku dzięki Crystal Meso

Mezoterapia wykonywana przy połączeniu preparatu Crystal Meso z aparatem HyCoox to zabieg, który można wykonywać bez względu na wiek. Szerokie możliwości zastosowania terapii, pozwalają na osiąganie spektakularnych efektów już po pierwszej wizycie. Jeżeli chcemy jednak, aby został on utrwalony na dłużej, zaleca się powtarzanie zabiegu w kilku seriach, których liczbę określa się na podstawie kondycji skóry, zakładanych rezultatów, a także doborowi preparatu.

Zabieg z wykorzystaniem urządzenia HyCoox jest całkowicie bezpieczny. To sprawdzona alternatywa dla tradycyjnej mezoterapii jednoigłowej. Dzięki powiększeniu kartridży o kolejne igły można uzyskać zadowalające efekty na różnych częściach ciała, a nawet zniwelować ból w najdelikatniejszych obszarach. Podnosi to komfort podczas zabiegu dla pacjenta, ale także lekarz może wiele skorzystać, dzięki urządzeniu HyCoox. Lekka głowica zabiegowa, zniweluje uczucie zmęczenia, a także zwiększy poziom precyzji. Specjalne igły również przyczynią się do dokładnej aplikacji preparatu. Ich kształt pozwala na minimalizację utraty preparatu. To korzyść dla obu stron. Mezoterapia z wykorzystaniem preparatu Crystal Meso oraz aparatu HyCoox to przede wszystkim gwarancja spektakularnego efektu odżywionej skóry i świeżego wyglądu ciała. Można ją śmiało polecić wszystkim, którzy chcą odzyskać utracony blask.

Pan Lotto