Czym jest hiszpańska mucha?

hiszpańska mucha

Od wieków ludzie szukają najróżniejszych sposobów na zwiększenie pożądania. Jednym z nich są afrodyzjaki, a pośród nich znalazła się hiszpańska mucha.

Czym dokładnie jest i jakie ma właściwości? Czy rzeczywiście jest skuteczna? Sprawdzamy!

Hiszpańska mucha – co się kryje pod tą nazwą?

Pod powiedzmy, że atrakcyjną nazwą, kryje się mały chrząszcz, którego nazwa jest już wręcz zabójczo pociągająca – mianowicie jest to pryszczel lekarski. W sytuacji zagrożenia wydziela on substancję nazywaną kantarydyną. Na ludzi z kolei ma ona działanie stymulujące, pobudza zakończenia nerwowe w obrębie narządów płciowych, podnosząc poziom podniecenia. Warto jednak zaznaczyć, że środek ten działa głównie wtedy, gdy mamy ochotę na seks, podnosząc poziom uwrażliwienia i potęgując doznania. Środek ten nie ma wpływu na psychikę, zatem jeśli nie mamy ochoty współżyć ze względu na codzienne problemy, hiszpańska mucha nic tutaj nie pomoże. Co ciekawe, szacuje się, że hiszpańska mucha działa mocniej na kobiety niż na mężczyzn. 

Czy każda hiszpańska mucha jest skuteczna?

sex shopJakkolwiek dziwnie by to pytanie nie zabrzmiało, chodzi o to, że wielu producentów nie podaje zbyt rzetelnie składu produktu, zatem przeciętnemu klientowi trudno jest określić, czy kupił prawdziwą hiszpańską muchę, czy też środek oparty np. na wyciągu z kakao, lub innych produktów, działających na zasadzie afrodyzjaku. Zakładając jednak, że kupiliśmy prawdziwą hiszpańską muchę z zawartością kantarydyny, to tak, będzie ona skuteczna, z zastrzeżeniem sytuacji opisanych we wcześniejszym akapicie. 

Czy hiszpańska mucha może być niebezpieczna?

Kantarydyna sama w sobie to substancja powodująca zgon, jednak aby się tak stało, konieczne byłoby spożycie kilkunastu butelek dostępnej na rynku hiszpańskiej muchy, praktycznie jedna po drugiej, aby osiągnąć taki efekt. Kantarydyna zawarta w środkach dostępnych w sex shopach pojawia się w zbyt małych ilościach, by stwarzać zagrożenie, nie oznacza to jednak, że nie trzeba uważać. Są osoby, które są bardziej wrażliwe na działanie takich specyfików, co może objawiać się różnymi dolegliwościami, takimi jak bezsenność, wzrost ciśnienia krwi, złe samopoczucie lub wzrost temperatury. Zatem kto tak właściwie nie powinien brać hiszpańskiej muchy?

  • kobiety w ciąży i karmiące piersią
  • osoby z predyspozycjami do krwawienia
  • osoby cierpiące na nietolerancję kantarydyny
  • osoby z chorobami układu sercowo-naczyniowego
  • osoby zmagające się z przewlekłymi chorobami dróg moczowych

Jakie efekty gwarantuje hiszpańska mucha?

Na pocieszenie pora pomówić o jasnych stronach produktu. Hiszpańska mucha pomaga rozluźnić ciało, zwiększyć poziom nawilżenia narządów intymnych u kobiety, przyspieszyć gotowość do seksu. Składniki zawarte w specyfiku mają za zadanie zapewnić lepsze ukrwienie narządów płciowych i pomaga w rozluźnieniu mięśni gładkich. Efektem jest odczuwane miejscowo silne pożądanie seksualne. Jest zatem doskonałym środkiem dla wszystkich pań, które odczuwają dyskomfort podczas współżycia, spowodowany niedostatecznym nawilżeniem pochwy. 

Gdzie można kupić dobrej jakości hiszpańską muchę?

Istnieje wiele miejsc, zarówno stacjonarnych, jak i online, w jakich można zaopatrzyć się w dobrej jakości środek. Jednym z takich miejsc jest internetowy sex shop erozkosz.pl, w którym znajdziesz wysokiej jakości hiszpańską muchę w korzystnej cenie. Obok tego czekają na Ciebie inne afrodyzjaki, feromony, kuszące komplety bielizny erotycznej i nie tylko! Zajrzyj na stronę internetową i przekonaj się, jak łatwo możesz urozmaicić swoje życie miłosne!

Pan Lotto