Dla kogo jest prywatny trening Krav Magi?

Jeżeli chcemy rozwinąć swoje umiejętności w sztukach walki lub rozpocząć regularne treningi to indywidualne lekcje mogą być dla nas najlepszym rozwiązaniem. Krav Maga pomoże nam rozwinąć nasze umiejętności i zadbać o naszą kondycję oraz sylwetkę.

Dla kogo najlepsze są prywatne treningi KravMagi?

Przede wszystkim prywatne treningi są stworzone dla osób, które nie są w stanie pogodzić cotygodniowych zajęć grupowych ze swoimi obowiązkami. W dzisiejszych czasach coraz więcej osób prowadzi intensywne życie i ma harmonogram wypełniony po brzegi. Jednak nie powinno wpływać to na nasze możliwości treningu – instruktor może umówić się z nami indywidualnie tak, aby dopasować się do naszych planów.

To też idealne rozwiązanie dla osób, które chcą poprawić swoje umiejętności. We Wrocławiu lub Legnicy możemy umówić się na dodatkowe indywidualne zajęcia. Na nich będziemy trenować we własnym tempie i skoncentrujemy się na technikach, które sprawiają nam największe problemy. Takie zajęcia są dokładnie dostosowane do naszych potrzeb i otrzymujemy na nich 100% uwagi naszego instruktora.

Prywatne treningi KravMagi we Wrocławiu czy Legnicy to idealne rozwiązanie dla osób, które szybko chcą poprawić swoje umiejętności. Jeżeli zależy nam, aby szybko nauczyć się bronić i chcemy poczuć się pewniejsi siebie, to na takich zajęciach nasze postępy będą widoczne już po kliku lekcjach.

Często na zajęcia indywidualne z KravMagi decydują się osoby, którym brakuje motywacji i konsekwencji. Na zajęciach grupowych nikt nie czeka bezpośrednio na nas, więc łatwiej jest je sobie odpuścić. Jednak jeżeli nasz instruktor jest z nami umówiony na godzinę, to nie mamy już wymówek. To pomaga wesprzeć naszą silną wolę i konsekwencję.

Prywatne treningi to też doskonałe rozwiązanie dla osób zaawansowanych. Jeżeli chcemy wziąć udział w jakiś zawodach sportowych, nawet dla początkujących, i się stresujemy, to na prywatnych zajęciach podniesiemy nasze umiejętności i zyskamy większą pewność siebie.

We Wrocławiu i Legnicy na takie prywatne zajęcia KravMagi często decydują się też osoby niepełnosprawne lub po kontuzjach. Dzięki temu mogą one we własnym tempie rozwijać swoją technikę i umiejętności. Instruktor wtedy również dopasowuje ćwiczenia do naszych mocnych i słabych stron tak, aby każdy trening dał nam jak najwięcej.

Sztuki walki Wrocław

Zalety prywatnych treningów KravMagi we Wrocławiu i Legnicy

Kiedy myślimy o korzyściach płynących ze szkolenia Krav Maga najpierw przychodzą nam do głowy zalety tego, że będziemy umieli się bronić. Jednak to nie jedyna zaleta tej sztuki walki. Nauka każdej sztuki walki może być wyzwaniem. Wymaga to trochę czasu, wysiłku fizycznego i zaangażowania w naukę czegoś zupełnie nowego. Jednak różnorodne ćwiczenia walki, uczące i ćwiczące technikę, rozwój równowagi i koordynację, zapewniają trening, który rzuca nam wyzwanie zarówno psychicznie, jak i fizycznie. Dzięki temu szybko rozwijamy naszą kondycję i poprawiamy sylwetkę. Jednak nie nudzimy się przy tym jak na ćwiczeniach na siłowni. 90 minut szybko zleci i będziemy zaskoczeni, gdy usłyszymy, jak nasz instruktor mówi: „OK, koniec zajęć”.

Istnieje wiele korzyści fizycznych z treningu KravMagi. Dzięki rozciągnięciu w celu zwiększenia elastyczności i siły, ćwiczeniom wytrzymałościowym i cardio wbudowanym w 90-minutowe sesje treningowe, otrzymujemy wymagający, zdrowy trening, który szybko poprawi nasz ogólny poziom sprawności.

Pan Lotto