Gadżety z sex shopu, które pomogą ci powiększyć penisa 

sex shop internetowy

Długi i gruby penis to marzenie większości mężczyzn chcących sprostać zadaniu w sypialni. Efektowny penis to część erotycznej fantazji, w której oboje partnerów doświadcza najwyższego poziomu zadowolenia. Mężczyźni chcący zwiększyć rozmiar swojego przyrodzenia i zyskać tym samym pewność siebie w sypialni mogą skorzystać z szeregu metod powiększania penisa. 

W jaki sposób można powiększyć penisa?

Istnieje wiele metod, które umożliwiają mężczyźnie powiększenie penisa poprzez zwiększenie jego długości i nadanie mu objętości. W tym celu wykorzystywane są przede wszystkim pompki do penisa, a także szereg preparatów, takich jak kremy, żele oraz tabletki. Każda z metod powiększania penisa działa w inny sposób i przynosi zróżnicowane efekty. Wszystkie mają jednak na celu zwiększenie zadowolenia ze stosunku dla obojga partnerów. 

Pompki do penisa

Popularnym sposobem na powiększanie penisa są specjalne pompki. Pompka do penisa przybiera kształt przezroczystego cylindra, który nakładany jest na członek. Poprzez proces pompowania do cylindra wtłaczane jest powietrze, które daje początek procesom skutkującym napływem krwi do penisa i zwiększeniem jego rozmiaru. Pompkę należy stosować na około 30 minut przed planowanym stosunkiem. Gdy członek osiągnie zadowalającą wielkość, konieczne jest zsunięcie umieszczonego na cylindrze urządzenia pierścienia i założenie go u nasady penisa. Pierścień ten hamuje odpływ krwi i utrzymuje członek w stanie erekcji. Po odbytym stosunku pierścień należy usunąć. By pompka powiększająca członek działała właściwie, konieczne jest wybranie właściwego jej rozmiaru – penis nie powinien dotykać do ścianek pompki, gdyż ogranicza to skuteczność procesu powiększania. 

Kremy i żele do powiększania penisa

Innym sposobem na powiększanie penisa może być korzystanie ze specjalnych preparatów występujących w formie kremów i żeli, które aplikuje się na prącie w celu zwiększenia jego rozmiarów. Na rynku dostępne są sprawdzone produkty, dzięki którym możliwe jest powiększenie członka bez żadnego ryzyka. Skład kremów i żeli do powiększania penisa opiera się zazwyczaj na naturalnych komponentach ziołowych z dodatkami w postaci witamin, minerałów i aminokwasów. 

Tabletki powiększające penisa

Obok kremów i żeli w celu powiększania penisa stosowane są również preparaty farmakologiczne w formie przyjmowanych doustnie tabletek. Podobnie do maści, także w ich składzie znajdują się przede wszystkim naturalne wyciągi z ziół wzbogacone o aminokwasy oraz witaminy i minerały, co nie wywołuje negatywnych skutków ubocznych dla organizmu. Dzięki takiemu zestawowi składników tabletki powiększające penisa kwalifikowane są jako suplementy diety. 

jak powiększyć penisa

Ziołowe komponenty w preparatach farmakologicznych do powiększania penisa

W składzie zarówno kremów, żeli, jak i tabletek będących preparatami służącymi powiększaniu penisa znajdują się przede wszystkim takie zioła, jak miłorząb japoński oraz żeń-szeńMiłorząb japoński jest to zioło stosowane w tradycyjnej medycynie chińskiej, które ma służyć głównie poprawie pamięci, lecz jego działanie zwiększa także przepływ krwi do penisa, dzięki czemu zapewnia doskonałe rezultaty dla mężczyzn chcących powiększyć swój członek. Żeń-szeń jest również stosowany w medycynie chińskiej. Korzeń żeń-szenia to popularny środek poprawiający krążenie, a także podnoszący libido. Dzięki swoim właściwościom znajduje zastosowanie w preparatach powiększających penisa. 

Gdzie można znaleźć gadżety do powiększania penisa?

Pompki do powiększania penisa dostępne są w ofercie sklepów z gadżetami i akcesoriami erotycznymi, w tym sex shopu internetowego poczujto.pl. Strona tego sex shopu posiada także zakładkę apteki erotycznej umożliwiającej dokonanie zakupu preparatów farmakologicznych w postaci kremów, żeli i maści, a także tabletek służących do powiększania członka. 

Pan Lotto