Jak możemy zdobyć muzykę zwolnioną z opłat dla ZAIKS?

audiomarketing

Wiele platform internetowych może nam zaoferować atrakcyjną alternatywę w zakresie darmowej lub taniej muzyki do naszego salonu czy lokalu. Platformy te udostępniają wszystkim przedsiębiorcom muzykę z każdego gatunku. Z kolei wszelkie utwory danego artysty udostępniane są przez samego twórcę za darmo w serwisie. Czasem jednak, w przypadku dokonywnia nieznacznych opłat za muzykę, artyści pobierają około połowy zysków z platformy. Możemy korzystać z muzyki za darmo lub odpłatnie, jednak cena płyt, play list czy pendrive’ów jest o wiele niższa niż opłaty za muzykę organizacjom i stowarzyszeniom. Utwory, które zwolnione są z dodatkowych opłat dla ZAIKS, OZZ i innych, możemy zakupić na stronach takich jak Soundcloud czy Jamendo. Zdobycie muzyki udostępnionej za darmo lub w tańszych cenach, jest więc często doskonałym rozwiązaniem dla przedsiębiorców i właścicieli firm, lokali oraz salonów. Nie tylko obniża koszty w sposób znaczny, ale też pozwala na zakup oryginalnej play listy, którą można idealnie dopasować do charakteru naszego lokalu oraz klimatu.

Dlaczego warto skorzystać z tej opcji?

marketing sensoryczny

Przede wszystkim, wybór muzyki bez ZAIKS stanowi korzystną opcję dla wszystkich przedsiębiorców i właścicieli sklepów. Po pierwsze – mamy do wyboru wiele platform, na których możemy korzystać z muzyki darmowej lub płatnej. Jednak warto wiedzieć, że koszta takiej muzyki są znacznie niższe od zwykłej muzyki zdobywanej do różnych miejsc publicznych. Dodatkowo, dzięki istnieniu różnych stron internetowych, na których możemy zakupić muzykę, wybór jest praktycznie nieograniczony. Ponadto, to my decydujemy o tym, w jakiej formie zakupimy muzykę. Często bowiem można spotkać się z płytami CD, pendrive’ami oraz play listami na danej platformie. Warto także wybrać tę opcję, ponieważ na platformach pojawia się coraz więcej gatunków muzycznych i zespołów, które udostępniają swoją muzykę za darmo lub za drobną opłatą. Nie trzeba więc zakupywać płyt z muzyką jednego gatunku. Muzyka bez ZAIKS opłaca się więc wszystkim właścicielom sklepów, salonów fryzjerskich, galerii handlowych i butików odzieżowych. Wybór odpowiedniej muzyki do naszego sklepu czy restauracji zapewni nam i naszym klientom dobrze spędzony czas.

Muzyka bez ZAIKS obecnie

W dzisiejszych czasach, mamy wiele możliwości, zwłaszcza jeśli chodzi o dokonanie zakupu. Łatwo dostępne produkty oraz usługi gwarantują nam właściwe i sprawne prowadzenie naszego biznesu. Jak wiadomo, muzyka obecnie stanowi niezwykle ważną rolę w całym społeczeństwie. Dlatego też dobór zespołów czy odpowiedniego gatunku muzycznego może znacznie wpływać na klientów oraz na dokonywanie zakupów. Wiadomo przecież, że muzyka która podoba się większości będzie pozytywni wpływała na klientelę, co z kolei przekłada się na zyski.

Pan Lotto