Jakie akcesoria potrzebujemy do wykonania paznokci żelowych?

paznokcie żelowe

Paznokcie żelowe cieszą się obecnie dużą popularnością. Umożliwiają bezproblemowe wydłużenie płytki i nadanie jej pożądanego kształtu, zgodnego z wybranym szablonem.

Jak wykonać tego typu zabieg samodzielnie w domu? Jakie akcesoria są niezbędne do zrobienia paznokci żelowych? Sprawdź najważniejsze informacje i przygotuj się odpowiednio do tego, aby efekt był dokładnie taki, jak sobie wymarzysz! Pamiętaj, że odpowiedni sprzęt w tym przypadku jest naprawdę istotny, dlatego warto zamówić profesjonalne akcesoria, przeznaczone właśnie do tego celu. 

Akcesoria niezbędne do samodzielnego wykonania paznokci żelowych 

Samodzielne wykonywanie paznokci wymaga sporo pracy i wprawy oraz zamówienia odpowiednich akcesoriów, które są niezbędne w tym procesie. To zajęcie, które wymaga dużej precyzji i odrobiny cierpliwości. Jednak, jeśli już zabierzemy się za to i zainwestujemy w odpowiednie akcesoria, to szybko będziemy mogły zauważyć poczynione oszczędności, dzięki możliwości zrezygnowania z regularnych wizyt u kosmetyczki w celu zrobienia nowych paznokci. Jest to świetny sposób, aby wydawać mniej pieniędzy i samodzielnie zająć się swoimi własnymi dłońmi i ich estetyką. Dlatego też warto zainwestować w dobrej jakości produkty, które umożliwią wykonywanie paznokci żelowych w domu. Bez nich niestety niemożliwe jest wykonanie tego zabiegu kosmetycznego. 

manicureDo samodzielnego robienia paznokci żelowych będzie nam niezbędny dobrej jakości pilnik oraz kostka do wyrównania płytki paznokcia. Potrzebny jest również dobry cleaner i primer. Obydwa te płyny służą do dokładnego czyszczenia płytek paznokci. Pierwszy z nich pozbywa się ogólnych zabrudzeń, a drugi rozpuszcza wszelkie tłuste plamy, które mogłyby sprawić, że żelowa warstwa nie trzymałaby się odpowiednio. Poza tym należy przygotować także tipsy i klej lub specjalne szablony do wykonywania paznokci żelowych o odpowiednim kształcie. Niezbędna będzie również gilotyna do ich przycinania i wyrównywania bez haczenia brzegów, a także żele trzyfazowe lub jednofazowe – w zależności od Twoich preferencji. Do utwardzenia wykonanych paznokci niezbędna jest specjalna lampa UV, która naświetli płytkę oraz specjalny żel i sprawi, że będzie on bardzo twardy i mocny. 

Postaw na najwyższą jakość produktów od sprawdzonego producenta

Wykonywanie paznokci żelowych to zadanie bardzo precyzyjne, które wraz z nabieraniem wprawy będzie wychodzić nam coraz lepiej. Aby jednak efekty były zadowalające nie wystarczą umiejętności. Ważne są także odpowiednie produkty do wykonywania formy i jej malowania. Dlatego zamiast kupować najtańsze akcesoria do paznokci, warto zainwestować w to odrobinę więcej i wybrać naprawdę wysokiej jakości produkty, które nie tylko będą bezpieczne dla Ciebie i Twoich paznokci, ale także zagwarantują Ci naprawdę trwały efekt. Twoje paznokcie dzięki temu nie tylko będą wyglądać tak, jak chciałaś, ale także będą naprawdę mocne i solidne, i utrzymają się bardzo długo. Dzięki temu nie będziesz musiała zbyt często powtarzać przedłużania paznokci za pomocą specjalnego żelu budującego. 

Możliwości przedłużania paznokci w domu jest obecnie naprawdę wiele. Żel do budowania płytki wraz ze specjalnymi formami to najpopularniejsze rozwiązanie, które wybierane jest zarówno przez profesjonalistów, jak i amatorki. Zadbaj o fachowe wykonanie paznokci w swoim domu i zamów akcesoria do paznokci żelowych ze sprawdzonego sklepu internetowego. Postaw na naprawdę wysokiej jakości produkty, które nie tylko będą wydajne, ale także bardzo trwałe. Takie rozwiązanie pozwoli Ci na uzyskanie przepięknego kształtu paznokci oraz pożądanej długości. 

Pan Lotto