Kim jest wodzirej na wesele?

praca dla wodzireja

 Wielu osobom wydaje się, że o roli wodzireja na weselu wiedzą już wszystko. Myślę, że wiele z tych osób się myli. Pierwszym problemem jest fakt, że wiele z tych osób myli wodzireja na wesele z osobą dj-a. Problem ten wynika z fakty, że bardzo wiele dj-ów pełni tak naprawdę podczas wesela rolę wodzireja. Gdy mamy taką możliwość do wzięcia pod uwagę powinniśmy się głęboko zastanowić. Należy wiedzieć, że sam dj ma czas na zabawianie gości tylko w momencie gdy nie stoi za konsolą. Momentów tych jest bardzo mało.

Zadaniem wodzireja na wyciągnięcie ludzi do tańca i zabawy

W związku z tym musimy się liczyć z tym, że osoby mniej śmiałe bawić dobrze się nie będą. Nikt ich do tego skutecznie nie zachęci. A takowe zachęcanie jest jedną z głównym zadań wodzireja na wesele. Może i zatrudniając dwie osoby w jednej zaoszczędzimy pewną kwotę pieniędzy jednak musi wiedzieć, że niezwykle trudno jest zadbać jednocześnie o oprawę muzyczną jak i o zabawianie na różne sposoby gości. Warto więc zatrudnić dwie osoby. W jednej osobie dj, który zajmować się będzie tylko i wyłącznie oprawą muzyczna, a z drugiej strony wodzirej. A czy tak naprawdę zajmuje się wodzirej? Prowadzi wszelkie rodzaju zabawy, tańce oraz inne zaplanowane atrakcje na weselach. Tak naprawdę główne zadanie wodzireja jest zrealizowanie wszelkich pragnień oraz marzeń Młodej Pary. Mam tutaj na myśli marzenia o dobrej zabawie podczas ich wesela. Dobry wodzirej na wesele powinien być tak naprawdę dusza towarzystwa. Musi swoim humorem oraz otwartością zjednać wszystkich gości. W czasie samego wesela ma za zadanie troszczyć się, aby goście dobrze się bawili. Powinien zapraszać gości do tańca oraz do zabawy. Jednak ważne by robić to w sposób taktowny oraz jednocześnie z klasą.

Gadżety a praca wodzireja

Przede wszystkim powinien się skupić na osobach nieśmiałych. Bardzo pomocne mogą się okazać wszelkiego rodzaju gadżety, nakrycia głowy czy przebrania. Gdy mamy na swoim weselu wodzireja możemy być pewni, że zaproponuje nam oraz naszym gościom liczne i atrakcyjne zabawy, podczas których nikt nie będzie się nudził. Co najważniejsze zapadną one w pamięć wielu osobom na bardzo długi czas. Czyż nie tego sobie życzymy? Są jednak pośród młodych osób osoby, które nie przepadają za zabawami na weselu. Nie lubią ich oraz nie lubią także w nich uczestniczyć. Jest to oczywiście w całości zrozumiałe. Każdy z nas jest inny. sprzęt dla wodzireja

Każdy z nas posiada inny gust oraz inne preferencje. Jako goście także możemy nie chcieć uczestniczyć w zabawach. Nikt do tego nas nie zmusi. Nawet najlepszy wodzirej na wesele na świecie. Nie chcemy i już. Nie musimy się nikomu tłumaczyć. Dobry wodzirej także powinien to wziąć do siebie i nie zapraszać na siłę takowych osób do zabawy. Jak wiadomo na weselu pije się duża napoi wyskokowych co za tym idzie niektórzy z gości są pijani. Dobry wodzirej powinien także osoby ledwo trzymające się na nogach nie zapraszać do zabaw z aktywnością fizyczną w tle. Powinien przecież ocenić ich stan i także zatroszczyć się w pewien sposób o ich zdrowie i bezpieczeństwo.

Pan Lotto