Kostiumy erotyczne – przegląd najpopularniejszych modeli

kostium erotyczny

Czy jesteście posiadaczami chociażby jednego kostiumu erotycznego? Jeśli nie to najwyższa pora nadrobić tak poważne zaległości. Pomimo faktu, że przebieranki nie są najbardziej uniwersalnym typem bielizny na wieczór we dwoje to jednocześnie świetnie zdajemy sobie sprawę z ich łóżkowego potencjału.

Oczywiście finezyjne koronki, skromne tiule oraz klasyczne fasony to najbezpieczniejszy wybór na tego typu okazje, jednak od czasu do czasu dobrze jest sięgnąć po coś, co urozmaici nasze intymne życie i wniesie do niego ożywczy powiew eksperymentów. Dlatego też z pewnością opłaca się zwrócić uwagę w stronę przebieranek.

Tego rodzaju bielizna erotyczna jest bardzo seksowna, pobudzająca, a jednocześnie zabawna. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie musicie się martwić o to, że któreś z was będzie rozczarowane, zniesmaczone czy po prostu niezadowolone. W najgorszym przypadku oboje pośmiejecie się z całej sytuacji. Zdecydowanie musicie wiedzieć, że kostiumy erotyczne wymagają sporego poczucia humoru i ogromnego dystansu do swojej osoby. Bez tego wszystkiego, zamiast niezapomnianego wieczoru, może was czekać niemiłe rozczarowanie.

Zanim zdecydujecie się na wybrany model, zdecydowanie uzbrójcie się w szampański nastrój, wspomniany dystans oraz szczerą ochotę na łóżkowe eksperymenty. Oto kilka propozycji, najpopularniejszych kostiumów erotycznych.

Stewardessa

Niekwestionowany lider w kategorii kostiumów erotycznych. Seks ze stewardessą marzy się niejednemu mężczyźnie, dlaczego więc nie wykorzystać tej męskiej słabości? Stroje podniebnej obsługi zazwyczaj występują w postaci charakterystycznych, jednoczęściowych mundurów. Czasami okrasza się je ponętnymi wycięciami, a innym razem są niemal całkowicie zabudowane. Zdarzają się również kostiumy w formie gorsetów, kombinezonów oraz skąpych setów w stylu stanik, pas do pończoch oraz majteczki. Do takiego zestawu najczęściej dołącza się specjalne czapki, apaszki, pończochy oraz rękawiczki.

Jeśli chodzi o kolorystykę zdecydowanie przeważa biel, błękit, granat i szarość, ale można tu też spotkać inne kolory, takie jak czerń, czerwień albo bordo. Zdecydowanie jest w czym wybierać.

kostiumy erotyczne

Ciekawe kostiumy erotyczne są najczęściej dostępne w popularnych internetowych seks shopach.

Pielęgniarka

Kolejne miejsce zajmuje kostium kuszącej i seksownej pielęgniarki. W kwestii fasonów sprawa przedstawia się podobnie, jak w przypadku poprzednika. Są to więc jednoczęściowe uniformy, kilkuczęściowe sety oraz kusząco opinające sylwetkę kombinezony. Zwykle uzupełniają je charakterystyczne, długie rękawiczki, czepki, podwiązki, pończochy, a nawet obowiązkowy stetoskop. W końcu liczy się każdy detal i autentyczność.

Uczennica

Trzecia najpopularniejsza przebieranka to strój niegrzecznej uczennicy. Przeważnie jest to wyjątkowo kusy i frywolny kostium. Białe koszulki, mini spódniczki w szkocką kratkę, niewinne kołnierzyki i kokardki oraz koszące podkolanówki – oto podstawowy dress code obowiązujący w trakcie niekontrolowanych lekcji z prywatnym nauczycielem. Udany seks z takim kostiumem jest gwarantowany.

Seksowna pokojówka

To chyba najbardziej klasyczna fantazja. Pokojówka, która w bardzo seksownym i kusym stroju wyciera kurze w mieszkaniu, odsłaniając przy każdym ruchu trochę więcej ciała. Taka pokojówka jest cudownym kąskiem dla swojego pracodawcy. Oczywiście, będzie się ona mu opierać. Przecież to jej szef i nie powinni uprawiać seksu! Jednak opór nie trwa zbyt długo i szef dostaje to co chce. Stroje pokojówek są szczególnie frywolne, zawierają zazwyczaj jakieś kuszące akcenty nawiązujące do wykonywanej pracy. Są najczęściej czarno-białe, z mnóstwem falbanek. Obowiązkowym elementem jest oczywiście fartuszek i zmiotka.

Inne, warte uwagi kostiumy

Przeglądając oferty sklepów znajdziemy o wiele więcej inspiracji do gorących, erotycznych zabaw. Kobiety mogą zmienić się zmysłową policjantkę, panią oficer, a nawet panią szeryf. Panów zachwyci z pewnością kostium słodkiego i niewinnego anioła, którego można po chwili starań sprowadzić na złą drogę. Zmysły pobudzi także kostium zadziornej i niegrzecznej diablicy. Partnerka może z łatwością przeistoczyć się w piratkę lub nawet agentkę do zadań specjalnych.


Szczególnie ciekawe propozycje kostiumów i bielizny można dostać w sklepie eRozkosz!


Kostiumy erotyczne z pewnością pozwalają otworzyć się na zupełnie nowe, niezwykle podniecające doświadczenia. Otwierają przed nami cudowny świat fantazji, o których zazwyczaj nie mówimy głośno i których się wstydzimy. Tymczasem, ich realizacja może fantastyczne urozmaicić nasze życie erotyczne. O tym, jak ważna jest wyobraźnia w sferze naszej erotyki, nie trzeba chyba nikomu tłumaczyć. Przebrania stają się impulsem do włączenia wyobraźni i urzeczywistnienia naszych pragnień. Ośmielają, zachęcają do eksperymentów, pozwalają cieszyć się seksem i nie podchodzić do niego poważnie i mechanicznie. Przejrzyjmy, zatem ofertę sklepów erotycznych, z pewnością trafimy na kostium, który odpowiednio zadziała na naszą wyobraźnię.

Pan Lotto