Rent a car – kiedy warto skorzystać z usługi wynajmu samochodów?

boxster

Prowadzimy firmę i w pewnych sezonach przyjmuje ona więcej zleceń niż w pozostałych częściach roku. Oczywiście posiadamy flotę pojazdów, lecz nie zawsze jest w stanie podołać większej ilości dostaw. Potrzebujemy, więc rozszerzyć jej stan. Nie zamierzamy jednak kupować nowych samochodów, ponieważ wraz z końcem będą stały nieużywane. Inwestycja nie zwróci się szybko i może też generować nowe koszty.

Co więc zrobić w takiej sytuacji?  Najlepiej zdecydować się na skorzystanie z usługi rent a car. Możemy wynająć interesującą nas liczbę pojazdów na okres od 1 do 30 dni. Istnieje oczywiście możliwość przedłużenia umowy na kolejny miesiąc. Skrócenie tego czasu też wchodzi w grę. Mamy, więc zapewnioną dużą elastyczność. Rozszerzymy flotę na tyle czasu ile będzie trzeba. Jeśli sezon wzmożonej aktywności firmy przedłuży się, będziemy mogli odpowiednio szybko zareagować. Zapewnimy sobie też spore oszczędności.

Wypożyczanie samochodów

Rent a car to nie tylko duża elastyczność, ma też inne zalety.

  • Wynajmowane są nowe auta z bogatym wyposażeniem. W atrakcyjnej cenie znajdziemy taki pojazd, jaki jest potrzebny naszej firmie.
  • Samochody zostaną dostarczone na wskazany przez nas adres, co zaoszczędzi nasz czas.
  • Nawet w przypadku wynajmu krótkoterminowego zagwarantowana jest gruntowna opieka serwisowa i likwidacja szkód komunikacyjnych.
  • Samochody objęte są pełnym pakietem ubezpieczeń.
  • Zyskujemy dostęp do kompleksowej obsługi technicznej z osobistym konsultantem.
  • W razie awarii, przysługuje nam samochód zastępczy.
  • Najcenniejsza zaleta dla każdego przedsiębiorcy to, możliwość wliczenia kosztów wynajmu w koszty działalności gospodarczej.
  • Przy spory natłoku zajęć nie musimy załatwiać wielu formalności. Wszystkie ważne sprawy dopełnia się szybko i sprawnie.
  • Nie będziemy sprawdzani pod kontem ewentualnych zadłużeń, jak w przypadku starania się o auto leasingowe.
  • Po zakończeniu umowy rent a car, zwracamy samochód bez ponoszenia nieprzewidzianych wydatków.

GOLF Gti

Bardzo oszczędna propozycja

Wiele firm, w pewnych okresach roku, musi znacznie zwiększyć swoją wydajność.  Konieczne staje się wtedy rozszerzenie floty pojazdów. Wiemy jednak, że chodzi tylko o jakiś konkretny okres. Nie chcemy, więc kupować samochodów, ponieważ przez pozostałą część roku nie będą potrzebne.

Optymalnym rozwiązaniem tej sytuacji jest oferta wypożyczania samochodów, elastyczny wynajem samochodu. W takiej usłudze możemy swobodnie wydłużać lub skracać okres wypożyczenia. Zapłacimy też znacznie mniej niż gdybyśmy musieli kupić lub wziąć w leasing takie samo auto.

Wypożyczalnie oddają nam do dyspozycji najnowsze modele i najlepsze marki. Pojazdy objęte są pełnym pakietem ubezpieczeń. Przysługuje nam też samochód zastępczy w razie awarii aktualnie używanego. Formalności dopełnia się szybko i sprawnie. Idealne rozwiązanie na sezonowe rozszerzenie floty firmowych pojazdów.

Pan Lotto