Urodziny dziewczyny – zorganizuj dzień pełen niespodzianek

bukiet kwiatów

Organizacja urodzin dla dziewczyny nie musi kończyć się na wyjściu do restauracji, zorganizowaniu romantycznej kolacji w domu czy podarowaniu jej prezentu. Urodziny obchodzi się raz w roku i warto ten dzień świętować w całości, od rana do wieczora. Pozwól, by zapamiętała dzień jako najlepszy w swoim życiu i pomyśl o organizacji ciekawych atrakcji, które całkowicie ją zachwycą. Co można zaplanować? Podpowiadamy.

Rozpocznijcie dzień od śniadania do łóżka

Jeśli mieszkasz ze swoją dziewczyną, narzeczoną czy żoną, zacznijcie dzień jej urodzin od smacznego śniadania w łóżku. Nie musi być to nic wymyślnego – klasyczne filmowe jajka podane na toście z awokado, do tego sok pomarańczowy i kubek kawy i gotowe! Wybierz posiłek, który z pewnością sprawi jej przyjemność, a jeśli nie masz możliwości przygotowania go w domu, śniadanie w łóżku zastąp wyjściem na smaczny brunch do restauracji, której jeszcze nie znacie. W Polsce jedzenie śniadań na mieście nie jest jeszcze tak popularne, więc istnieje duża szansa że odkryjecie coś naprawdę ciekawego.

kwiaty

Realizacja marzeń

Ciekawym pomysłem, który z pewnością zapadnie Twojej dziewczynie na długo w pamięci jest zorganizowanie atrakcji, o których zawsze marzyła. Lot paralotnią, balonem, skok na bungee, wspinaczka w górach, a może coś bardziej przyziemnego? W miejscach, które specjalizują się w prezentach w formie doświadczeń z pewnością znajdziesz rozwiązanie, które sprawi wam wiele radości.

Znajdź idealny prezent

Podarunki z okazji urodzin wcale nie muszą być drogie i ekstrawaganckie, bo ostatecznie liczy się gest a nie cena na opakowaniu. Znacznie ciekawszym pomysłem będzie więc choćby zapachowa świeca z biżuterią, która sama w sobie będzie dodatkowym elementem niespodzianki, niż wyszukany drogi bibelot który może się nie spodobać lub po chwili zachwytu wylądować w kącie i zostać prezentem zapomnianym. Małe prezenty, jak wspomniana świeca, doskonale łączą się z voucherami na zaplanowane atrakcje i wydarzenia, które przecież same w sobie też będą wyjątkowym podarunkiem.

świece zapachowe

Skorzystajcie z pogody

Jeśli urodziny Twojej dziewczyny przypadają latem, znalezienie odpowiednio wcześniej ciekawego punktu wyjazdowego, rzadko uczęszczanej miejskiej plaży czy pustego odcinka promenady po którym możecie się w spokoju przespacerować z lodami i kawą mrożoną może być dobrą odskocznią od bardziej intensywnych wydarzeń dnia. Pozwólcie sobie na chwilę relaksu tylko we dwoje i cieszcie się własnym towarzystwem. Zimą również możecie skorzystać z pomysłu spaceru, choć tu trzeba już liczyć na szczęście w kwestii pogody. A może wybierzecie spacer nocą, w świetle gwiazd?

urodziny w ogrodzie

Klasyczna kolacja przy świecach

Wieczór urodzinowy warto zwieńczyć kolacją przy świecach, czy to tylko we dwoje czy w towarzystwie zaproszonych znajomych lub przyjęcia-niespodzianki. Spędzanie czasu jako para jest ważne, ale solenizantka nie powinna być pozbawiona możliwości świętowania także ze swoją rodziną i najbliższymi. Przygotuj kolację dla wszystkich, zorganizuj urodziny w restauracji albo zaproś gości na domówkę i urodziny przy przekąskach, dobrym winie, grach planszowych i towarzyskich. Świetna zabawa gwarantowana, a po wyjściu gości z pewnością zyskacie jeszcze czas na to, by nacieszyć się sobą.

Organizacja urodzin dla dziewczyny wcale nie musi ograniczać się do prezentu-niespodzianki. Spraw, by cały dzień był pełen niespodziewanych atrakcji i pięknych gestów, a dziewczyna z pewnością odwdzięczy Ci się tym samym w dniu Twojego święta.

Pan Lotto