Wakacje all inclusive w Polsce

Wakacje all inclusive kojarzą się raczej z kosztownymi wyjazdami za granicę, podczas których po zabukowaniu miejsca w hotelu nie będziemy musieli martwić się już dodatkowymi kosztami wyżywienia czy dostępem do hotelowych atrakcji. Wakacje za granicą mogą być jednak drogie, a przecież w Polsce też bez problemu znajdziemy miejsca nad morzem, z pięknymi widokami, eleganckimi pokojami hotelowymi i menu, które zachwyca każdego dnia. Nie musisz wyjeżdżać do Grecji, Turcji czy Hiszpanii, by cieszyć się wszystkimi zaletami wakacji all inclusive. Na jakie atrakcje można liczyć nad polskim morzem?

Wakacje all inclusive w Polsce

Hotel Astor w Jastrzębiej Górze to jedno z wielu miejsc na wakacyjnej mapie Polski, do którego przyjazd można porównać z kosztownymi wakacjami na zagranicznych plażach. Dostęp do morza, pełna obsługa, wysoki standard zakwaterowania i liczne atrakcje to tylko część oferty, jaką przygotowują dla turystów hotele w Polsce. Wakacje z dziećmi, a może wypoczynek dla dorosłych? Nad polskim morzem każdy znajdzie coś dla siebie.

Wakacje powinny przysłużyć się wypoczynkowi i przy dostępie do licznych atrakcji i dużej różnorodności w ofertach hoteli, wyjazd za granicę wcale nie musi być bardziej relaksujący od tego w kraju. Na gości w hotelu Astor czekają między innymi bowling, bilard, tenis ziemny, tenis stołowy, piłkarzyki, tarcze do rzutek, basen, sauna sucha oraz siłownia. Właściciele udostępniają też Gościom możliwość wypożyczenia kijków do Nordic Walking i rowerów doskonałych do zwiedzania malowniczej okolicy Jastrzębiej Góry. Tu naprawdę nie można się nudzić!

Polskie morze atrakcją turystyczną 2019 roku

Z nieustannie ocieplającym się klimatem i coraz wyższymi temperaturami w sezonie wakacyjnym, wyjazd nad polskie morze nie jest już wyborem łagodniejszego, zimniejszego klimatu. Pogoda jest z roku na rok coraz mniej kapryśna i szanse na to, że urlop zostanie zrujnowany przez deszcz, wiatr i sztormy są tu tak samo małe, jak w popularnych kurortach zagranicznych. Co jednak korzystniejsze, wyjazd nad polskie morze nie tylko kosztuje mniej, ale też daje poczucie większej pewności o własne bezpieczeństwo – w końcu „u siebie” łatwiej dogadać się niż za granicą. Jeśli nie planujesz wyjazdu do popularnych miejscowości europejskich w celach zwiedzania słynnych zabytków i szlaków turystycznych, a nastawiasz się raczej na leżenie na plaży, wybór polskiego morza i to w wersji all inclusive powinien spełnić wszystkie Twoje urlopowe oczekiwania.

Rodzinne wakacje nad morzem – all inclusive w Polsce

Zdecydowanie duże grono turystów zarówno na polskich jak i zagranicznych plażach stanowią rodziny z dziećmi, które podczas wyjazdu wakacyjnego zwracają uwagę przede wszystkim na możliwość bezpiecznej, beztroskiej zabawy. Maluchy nie będą przejmowały się tym, czy bawią się na piasku w Grecji czy Jastrzębiej Górze, o ile faktycznie będą miały ciekawe zajęcia. Hotel Astor przygotował swoją ofertę all inclusive z myślą o wakacjach rodzinnych, proponując swoim gościom dostęp do licznych udogodnień ułatwiających wyjazd z dziećmi i atrakcje, dzięki którym nawet niepogoda nie będzie w stanie zepsuć wakacyjnego wypoczynku. Codzienne animacje, dyskoteka, uczta młodego kinomana, Akademia Sportu Juniora, czy zajęcia z serii Mali Kucharze to tylko część propozycji przygotowanych na nadchodzący sezon wakacyjny. Każdy maluch będzie miał tu w czym wybierać! W hotelu działa też przez cały czas pokój i plac zabaw oraz klub gier Xbox Kinect, które pozwolą rodzicom odpocząć i mieć pewność, że maluchy są bezpieczne i mogą zająć się sobą.

Wiele problemów podczas wyjazdów rodzinnych sprawia możliwość doposażenia pokoju w akcesoria niezbędne do zadbania o dziecko i często nawet oferty all inclusive nie obejmują udogodnień dla rodzin z dziećmi. W hotelu Astor w Jastrzębiej Górze działa jednak program Twoje dziecko – ważny Gość, w ramach którego do dyspozycji rodziców dostępne są łóżeczka, wanienki, maty antypoślizgowe, zabezpieczenia kontaktów, śliniaczki jednorazowe i inne niezbędne produkty.

Wakacje all inclusive to wygoda, na którą można liczyć nie tylko podczas wyjazdów za granicę, ale także nad polskim morzem. Jeśli planujesz wyjazd z rodziną, lub wygodne wakacje dla dorosłych, sprawdź ofertę lokalnych hoteli i przekonaj się, że wypoczynek w kraju może być równie przyjemny, jak dalekie podróże!

Pan Lotto