Wynajem busów na terenie województwa podkarpackiego

furgon_brygadowy_duzy-renter

Przewóz osób i rzeczy, to usługa, jaką oferuje dziś wiele firm. Profesjonalna wypożyczalnia samochodów dostawczych oraz busów, umożliwia nam wykorzystanie z nowych i dość pojemnych pojazdów. Celem wypożyczalni jest udostępnienie samochodów, którymi będziemy mogli przewozić towary o dużych gabarytach oraz kilkuosobowe grupy. Zakres działania firmy obejmuje całe województwo podkarpackie oraz województwa pobliskie.

Wynajmowanie busów i samochodów dostawczych, to idealne rozwiązanie dla wszystkich tych osób, które są odpowiedzialne za przewóz wielkogabarytowych i cięższych przedmiotów na różne odległości. Wszystkie samochody, które są dostępne w ofercie firmy, nie mają więcej niż 2 lat. Jest to więc gwarancja na najwyższą jakość usług. Auta, jakie udostępnia firma są w pełni sprawne, a ich wnętrza komfortowe. Istotną cechą pojazdów, jest również:

  • Obecność klimatyzacji,
  • Dodatkowe systemy takie jak czujniki cofania lub komputer pokładowy,
  • Instalacja nowoczesnych silników, które zapewniają moc i oszczędność.

Firma, która wynajmuje pojazdy na terenie województwa podkarpackiego i w okolicach, może zaoferować nam przewóz od 7 do 9 osób, w zależności od wielkości i typu pojazdu. Celem wynajmu może być dowóz osób do pracy lub organizacja wycieczek. W ofercie firmy istnieje również możliwość wynajęcia pojazdu na dłuższy okres czasu – decydując się na wynajem samochodu na kilka dni, warto pamiętać o korzystnej cenie. Im dłużej korzystamy z busa, tym niższa będzie opłata dobowa za usługę.

Usługi wypożyczalni – korzyści

renault-renter

Między innymi takie duże furgony udostępnia swoim klientom Rent-Er

Każda firma, która oferuje usługi wynajmu lub podobne, może zapewnić szczególną dbałość swoim stałym klientom. Osoby i firmy, które regularnie korzystają z usług wypożyczalni, mają zapewnione dodatkowe rabaty lub promocje. Oprócz tego, warunki wynajmu ze stałymi i nowymi klientami, może się od siebie różnić.
W skład usług firmy, wchodzi:

  • Wynajem krótkoterminowy – od 1 do 6 dni,
  • Wynajem średnioterminowy – od 7 do 30 dni,
  • Wynajem długoterminowy – wynoszący powyżej miesiąca,
  • Wynajem na inny okres czasu,
  • Wynajem busa z kierowcą.

Poza szerokim wachlarzem usług, firma może nam zaoferować również wiele zniżek i promocji. Jest to zbiór cech szczególnych oraz zalet i korzyści, jakie wiążą się z korzystaniem z usług firmy. Jako przykład, warto podać wiek samochodów – pojazdy, które udostępnia firma, mają najwyżej 2 lata. Nowym samochodem jeździ się bezpieczniej i pewniej. Poza tym, samochody posiadają dość bogato wyposażone wnętrze.
W wielu przypadkach, klientów obejmuje promocja polegająca na udzieleniu 10% rabatu, dla każdego wynajmu o małym przebiegu. Dodatkowo, można skorzystać z promocji dotyczącej udostępnienia nam samochodu za normalną cenę, odliczając przy tym koszta za pół doby.
Stali klienci mogą liczyć na indywidualne warunki umów. Istnieje również opcja wynajmu bez naliczania dodatkowych kilometrów (bez limitu). Godziny odbioru i oddania pojazdu mogą być bardzo różne – szczegóły  na ten temat ustalane są bezpośrednio między przedstawicielem firmy a klientem.

Wynajem busów – dla kogo?

Oferta jest kierowana przede wszystkim do właścicieli firm. W większości przypadków, samochody dostawcze oraz busy, bardziej opłaca się wynająć niż zakupić. Z usług firmy korzystają również osoby prywatne. Przewóz osób i towarów wielkogabarytowych jest wymagającą czynnością. Nie każdy z nas posiada auto, w którym zmieści się więcej niż 5 osób lub sprzęty AGD. Wynajem busa i auta dostawczego, jest więc najlepszą opcją w wielu przypadkach.

Pan Lotto