Zdjęcia ślubne – pamiątka na całe nasze życie

Jak powszechnie wiadomo to zdjęcia ślubne są oglądane tak naprawdę przez naprawdę wiele osób. Najważniejsze osoby to oczywiście Para Młoda. Przede wszystkim to właśnie im zdjęcia te mają się podobać. Każda Para Młoda pragnie by ich ślub należał do wydarzenia stricte wyjątkowego. By tak tez się mogło stać to musimy zadbać o każdy, nawet ten najmniejszy detal i to ze wszystkimi szczegółami. Na organizację ślubu należy poświecić tak naprawdę masę czasu oraz jak się także łatwo domyśleć masę naszych pieniędzy. Zdecydowanie wszystkie usługi są bardzo kosztowne. W niektórych już sytuacjach może to nas odrzucać. Wynika to z tego, że fotografowie ślubni poza zakupem sprzętu i programów do obróbki zdjęć potrzebują doszkalać się na warsztatach fotograficznych u prawdziwych mistrzów aparatu.

Zdjęcia młodej pary raz a dobrze

Jednak zdecydowanie nie może na ślubie oszczędzać, a na pewno już nie na fotografii jaką jest fotografia ślubna. To właśnie fotografia ślubna będzie dla nas pamiątką na całe nasze życie i w zasadzie oprócz wspomnieć z głowy naszą jedyną pamiątką. By fotografia ślubna była naprawdę na najwyższym poziomie oraz abyśmy mogli się nią chwalić musimy przede wszystkim zwrócić uwagę na wybór odpowiedniego fotografa. Jednak nie jest to łatwizna. Okazuje się bowiem już w trakcie naszych poszukiwań, że wybór idealnego fotografa, który będzie w stanie nam wykonać ślubną fotografię jest naprawdę bardzo trudny. Duży wybór samych fotografów, mocno ograniczony budżet oraz niejasne cenniki sprawiają, że wybór tak naprawdę jest jeszcze bardziej trudny. Chyba każde Parze Młodej przeszło przez myśl choć raz, że może robieniem zdjęć tak naprawdę mógłby zająć się ktoś z naszej rodziny. W ten sposób naprawdę zaoszczędzimy kilka tysięcy złotych. Na całe szczęście tak naprawdę większość par od tego pomysłu mocno odchodzi. Każdy przecież z zaproszonych gości przyszedł na wesele by się bawić.

slub

Nie powinniśmy traktować kuzynów, ciocie czy też wujków jako swoich prywatnych fotografów. Oni czyli ci wszyscy ludzie także chcą jeść, bawić się, tańczyć czy też pić. Niekoniecznie bowiem latać po restauracji i robić nam zdjęcia. Musimy także wiedzieć, że zdecydowanie zdjęcia wykonane przez zawodowego fotografa będą o znacznie lepszej i wyższej jakości niż przez jakiegoś amatora z naszej rodziny. U zawodowego fotografa otrzymamy nie tylko CD płytę ze zdjęciami obrobionymi, ale także odbitki, a nawet albumy całe. Wiele osób jednak popełnia błąd i tak naprawdę zbyt późno zaczyna szukać dla siebie odpowiedniego fotografa. Co za tym idzie? A idzie za tym to, że nie trafimy na dobrego fotografa, ponieważ dobry fotograf ma wiele terminów do przodu zajętych. Zdecydowanie powinniśmy dokonywać pewnej selekcji jak i także samej rezerwacji zdecydowanie wcześniej. U fotografów najlepszych preferowana rezerwacja terminu powinna mieć miejsce około dwóch lat przed planowanym ślubem. Bardzo ważny w fotografii ślubnej jest także plener. Zdjęcia w plenerze zawsze robią na nas ogromne wrażenie. Jednak stanie przy drzewie i idiotyczne uśmiechy na pewno nie zagwarantują nam zdjęcia idealnego. Co to to nie. Musimy liczyć się z tym, że fotograf powinien mieć głowę pełną pomysłów na zdjęcia w plenerze. Czy to w miejscu pracy Pary Młodej,  na plaży, na rynku czy też nawet w morzu czy innym zbiorniku wodnym.

Pan Lotto