Zorganizuj tematyczną imprezę urodzinową!

impreza tematyczna szczecin

Okrągłe urodziny, czyli na przykład 30-ste czy 40-ste, to dla większości z nas okazja, by wyprawić huczne przyjęcie. Nie inaczej jest zresztą z młodzieżą, która wyczekuje 18-stych urodzin i planuje ten dzień z dużym wyprzedzeniem. Pomysłów w głowie pojawia się wówczas cała masa, ale z reguły są to tradycyjne i klasyczne rozwiązania, typu grill, potańcówka w wynajętej sali czy domówka. Czy w tej kwestii trzeba jednak iść utartymi schematami? Absolutnie nie!

Urodzinowe przyjęcie marzeń może być zorganizowane tak, że solenizant i goście zapamiętają je na bardzo długo. Wystarczy odrobina kreatywności i wyobraźni. Jeśli sami nie możemy nic wymyślić, warto skorzystać z o ofert firm, które zawodowo zajmują się tą kwestią. Przejdźmy jednak do szczegółów.

Zorganizuj tematyczną imprezę urodzinową!

Kiedy wielkimi krokami zbliżają się Twoje urodziny, a Ty nadal nie wiesz, jak je uczcić, warto pomyśleć o imprezie innej, niż wszystkie dotychczasowe.

Idealnym pomysłem jest wyprawienie przyjęcia tematycznego. Jednak, by takowe było udane, musimy zadbać o wszystkie jego szczegóły. Po pierwsze ustalić trzeba więc motyw przewodni. Tu oczywiście zakres jest bardzo szeroki – impreza w stylu retro, impreza w stylu hawajskim – wszystko zależy od nas. By całość była spójna, warto spisać regulamin, który określi w jakich strojach powinni zjawić się goście i czy na przykład są potrzebne maski.

Po drugie dekoracje i przekąski. Jeśli planujemy wyprawienie przyjęcia tematycznego, dobrze jest gdy zarówno jedne, jak i drugie wpiszą się w panujący klimat. W kwestii dekoracji, należy dobrać szczegóły dbając o ogólną atmosferę przyjęcia. Gdy tematem jest epoka księżniczek i rycerzy, na stole pojawić się mogą puchary do picia, a w pokoju tron. Przekąski również powinny nawiązywać do epoki. Całość będzie wtedy spójna i nabierze charakterystycznego wyrazu.

No i ostatnia kwestia, a mianowicie muzyka. Z racji tego, że w trakcie przyjęcia najczęściej dużo się tańczy, ten punkt staje się z reguły obowiązkowy. Obowiązkiem jest również zadbanie o to, by rytmy wpisały się w klimat. Gdy na przykład planujemy imprezę retro, najlepiej jest stworzyć składankę starych przebojów. Zarówno polskich, jak i zagranicznych.

Pomoc przy organizacji imprezy tematycznej

Nie ma co ukrywać – jeśli jesteśmy organizatorem tematycznej imprezy, przed nami nie lada wyzwanie. Nie dość, że trzeba postarać się o to, aby wszystko dopięte było na ostatni guzik, to jeszcze dołożyć starań, by całość nie wyszła kiczowato. Jest to szczególnie ważne w momencie, gdy przyjęcie organizujemy na sali, a jej przestrzeń wcale nie jest naszym sprzymierzeńcem.

event szczecinNa szczęście na rynku działają firmy, które pomogą nam w osiągnięciu upragnionego celu. Sposób na oryginalne przyjęcie urodzinowe, możliwość wyboru dowolnego tematu i wszystkie inne kwestie związane z tematycznym przyjęciem możemy ustalić na przykład z agencją In Spe Events, która zajmuje się organizacją imprez tematycznych i eventów w Szczecinie.

Bal Wenecki, Freak Show, Noc w Paryżu czy Wieczór z Draculą, to tylko niektóre z dotychczasowych realizacji firmy. Przy każdym zleceniu specjaliści z branży dokładają wszelkich starań, by klient był zachwycony efektem. Przyjęcie zorganizowane przy wsparciu agencji staje się wydarzeniem, które każdy z gości, a już na pewnosolenizant zapamięta na długo. Nie ma tu bowiem miejsca na improwizacje, bo wszystko jest spójne, zrobione z rozmachem i niezwykle efektowne.

Jeśli więc zależy nam na efekcie WOW, zamiast samodzielnego przygotowywania przyjęcia, całość realizacji zlecić możemy specjalistom. To znacznie ułatwi nam życie, a już na pewno sprawi, że impreza nabierze wymarzonego charakteru.

Pan Lotto