Gdzie znaleźć wytrzymały dźwigar h20?

stabilne podpory stropowe

Dźwigary wszelkiego rodzaju to elementy, które przeznaczone są do projektów budowlanych o wysokiej efektywności, oszczędności oraz odpowiednich poziomach bezpieczeństwa. Dźwigar H20 charakteryzuje się wysoką jakością wykonania oraz funkcjonalnością, dzięki czemu idealnie sprawdza się zarówno w budownictwie mieszkaniowym jak i przemysłowym. Tego typu rozwiązania stosuje się także do wykonywania szalunków stropowych, ściennych, a także w każdej sytuacji, gdzie ważne jest odpowiednie podparcie konstrukcji budowlanej. 

Dźwigar H20 – co to takiego?

Są to przede wszystkim elementy konstrukcyjne zapewniające wysoką kulturę oraz bezpieczeństwo pracy na terenie budowy. Dźwigar H20 jest łatwy w obsłudze, stabilny oraz zaprojektowany z myślą o jego bezproblemowej pracy przez długi czas. Dzięki starannej selekcji drewna oraz stałym kontrolom jakości wykonywanych elementów dźwigary zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa wykonywanych prac związanych z budową stropów. 

Zaletą dźwigarów jest przede wszystkim wysoka jakość wykonania oraz ich wytrzymałość ze względu na zastosowanie odpowiedniego rodzaju drewna do ich produkcji. Tego typu elementy konstrukcyjne można wykorzystywać przez długi czas przy zachowaniu odpowiedniego poziomu stabilności. Warto także wspomnieć, że dźwigar H20 charakteryzuje się wysokim poziomem nośności przy niskiej wadze samego elementu nośnego. 

wynajem szalunków i dźwigarów h20

Systemy szalunkowe oparte na dźwigarach H20, czyli inaczej belkach pozwalają na szybkie i dokładne wykonywanie szalunków pod stropy monolityczne oraz ceramiczne. Dźwigary H20 wykorzystuje się przede wszystkim do budowy ścian, słupów oraz stropów. Służą one do podparcia zamocowanej sklejki szalunkowej na dużych powierzchniach, a dzięki wysokiej nośności tych elementów konstrukcyjnych przy zachowaniu małej wagi mogą być wykorzystywane niemalże wszędzie. Dźwigary są najczęściej zakończone zaokrąglonymi końcówkami oraz wykonane z najwyższej jakości materiałów, dlatego gwarantują długą żywotność oraz najwyższy poziom bezpieczeństwa wykonywanej podpory. Na rynku dostępne są dźwigary o długościach od 0,80m do nawet 5,90m, co daje szeroką gamę zastosowań.

Gdzie znaleźć wytrzymały dźwigar H20?

Tego typu elementy konstrukcyjne dla szalunków można znaleźć w wielu sklepach budowlanych jak i firmach zajmujących się wynajmem takich konstrukcji. Szczególnie drugie rozwiązanie jest warte uwagi, ponieważ pozwala zaoszczędzić sporo czasu oraz pieniędzy przez firmę wykonującą prace budowlane. Wynajmując szalunki, a w tym dźwigary typu H20 można liczyć na najwyższy poziom bezpieczeństwa wynikający z ich właściwości oraz materiałów, z których są wykonane. Decydując się na wynajem dźwigarów warto za każdym razem zwrócić uwagę na ich stan techniczny, który jest okresowo sprawdzany przez profesjonalistów pod kątem uszkodzeń oraz możliwości ponownego użycia.

stabilny dźwigar h20

Czy warto decydować się na wynajem dźwigarów H20?

Zdecydowanie warto podjąć decyzję o wynajmie wszelkich elementów szalunkowych, a także dźwigarów H20, ponieważ pozwoli to na znaczne zmniejszenie kosztów związanych z wykonywaniem stropów i ścian. Dzięki usłudze wynajmu można także liczyć na dostarczenie tego typu elementów bezpośrednio na teren budowy, a także ich późniejsze odebranie przez firmę wynajmującą. Takie rozwiązanie pozwala zmniejszyć koszty potrzebne na wykonanie szalunków oraz utrzymanie stropów w odpowiedniej formie przez cały czas potrzebny do utwardzenia się powierzchni betonowej.

Warto wspomnieć, że wynajem elementów szalunkowych zazwyczaj ma charakter długoterminowy, ponieważ nawet w miesiącach letnich okres schnięcia wylewek betonowych sięga nawet 14 dni w zależności od warunków atmosferycznych. Wynajmując dźwigary H20 można liczyć nie tylko na najwyższą jakość podpory, ale także atrakcyjne ceny w stosunku do ewentualnego zakupu dźwigarów na własny użytek.

Pan Lotto