Nowe mieszkanie pod Wrocławiem, gdzie ich szukać?

Nowo powstałe mieszkanie pod Wrocławiem to idealne rozwiązanie, niezależnie od tego, czy kupujemy pierwsze lokum, mamy powiększającą się rodzinę, czy szukamy czegoś z potencjałem na przyszłość. Jednocześnie ze znalezieniem takiego miejsca są częste problemy, z których możemy nie zdawać sobie sprawy.

Zalety nowych mieszkań w okolicach Wrocławia

Nowe mieszkania mają niezliczoną ilość zalet. To naprawdę przyjemne, gdy wprowadzamy się gdzieś, gdzie nikt nigdy nie mieszkał. W takich inwestycjach koszty napraw i remontów przez pierwszych kilka lat są minimalne. Na początku sami możemy wybrać wszystkie elementy wyposażenia – od kafelków w łazience po szafki w kuchni. Każdy element będzie nowiutki i dopasowany do naszego gustu i stylu życia. Powinniśmy też pamiętać, że nowe nieruchomości mają zwykle gwarancje.

Obecne budownictwo różni się od tego, które powstawało jeszcze 30-40 lat temu. Nie wspominając nawet o rozwiązaniach stosowanych w kamienicach. Współczesne technologie mają sprawić, żeby domy były jak najbardziej ergonomiczne i przyjazne dla osób, które mieszkają w danym miejscu. Gdy nieruchomość jest zbudowana zgodnie z właściwym standardem, właściciele domów mogą cieszyć się niższymi kosztami eksploatacji i rachunkami za energię.

Problemy z nowymi mieszkaniami

Kiedy decydujemy się na taki zakup powinniśmy zorientować się na co zwrócić uwagę przed rozpoczęciem poszukiwań. O ile nowe mieszkanie może być naszym wymarzonym domem, o tyle zakup może być drogą przez mękę. Przede wszystkim powinniśmy zwrócić uwagę na dewelopera. Od kiedy działa na rynku? Czy realizował już takie inwestycje? To pokarze nam, że ma doświadczenie i wie co robi. Nie ufajmy firmom, które działają na rynku od roku czy dwóch lat – mogą nie dać sobie rady z inwestycjom i ogłosić upadłość.

Pamiętajmy też o naszym budżecie. Nowe mieszkania są droższe niż te z rynku wtórnego. Jeżeli mamy ograniczone fundusze to nie znaczy, że nie możemy zdecydować się na zakup nowego budownictwa. Trzeba jednak wiedzieć, gdzie szukać.

Gdzie szukać nowych mieszkań pod Wrocławiem?

Jeżeli szukamy nowego budownictwa w dobrej cenie i sensownym metrażu to najlepiej postawić na mieszkanie pod miastem. Kiedy przyglądamy się podwrocławskim inwestycjom zwróćmy uwagę na to, gdzie są zlokalizowane. Infrastruktura na miejscu i możliwość dojazdu do miasta to kluczowe czynniki, które powinniśmy przeanalizować. Jeżeli szukamy idealnego balansu pomiędzy zaletami życia w mieście i pod nim, zwróćmy uwagę na Kiełczów. Szeregówki w Kiełczowie to świetna inwestycja realizowana przez doświadczonego dewelopera. Mamy więc gwarancję jakości wykonania i profesjonalizmu.

Mieszkania w Kiełczowie to świetny wybór z wielu powodów. Przede wszystkim na miejscu znajdziemy niezbędną dla każdego infrastrukturę. Mamy pod ręką przedszkole, szkołę, sklepy spożywcze, przychodnie czy fitness. Z drugiej strony okolica jest znacznie cichsza niż centrum, możemy odetchnąć świeżym powietrzem i znajdujemy się blisko natury. Zawsze będziemy mieli gdzie pójść pobiegać, na spacer z dziećmi lub na wycieczkę rowerową.

Jednocześnie Lawendowa Aleja, bo tak nazywa się inwestycja, jest położona zaledwie 4 kilometry od najbliższego dużego centrum handlowego. Od wrocławskiego rynku dzielić nas będzie zaledwie 10 kilometrów. Bez problemy więc dotrzemy do miasta i skorzystamy ze wszystkich atrakcji jakie oferuje. Dodatkową zaletą jest obecność komunikacji miejskiej, którą docenimy, gdy nie będziemy mieli możliwości skorzystać z samochodu.

Pan Lotto